dla maluchów

Pamiętacie Teletubbies? W dzisiejszym poście pokaże Wam bohaterów tej bajki w nowej odsłonie- w dwumiesięczniku. Wydawnictwo Egmont zadbało o najmłodszych czytelników, którzy już mogą nabyć swoje pierwsze czasopismo razem z prezentem 🙂 Zobaczcie jak mój mały ekspert od prasy dziecięcej ocenił „Teletubbies”

Laa-Laa zabawka
Na wstępie powiem Wam, że moje dzieci nie oglądały nigdy bajki Teletubbies, a mimo to gdy zobaczyły gazetkę to bardzo się im spodobała. Fani tej bajki będą na pewno zachwyceni.  Dlaczego? Jest kilka powodów…. 

„Teletubbies” Egmont – dlaczego warto kupić ten magazyn dziecku:

  • Trudność zadań jest dostosowana do wieku dzieci, dla których dedykowany jest magazyn. Macie pewność, że 2- 3 latek będzie rozwiązywał zadania i rozwijał swoje umiejętności. 
  • Zadania, które znajdują się w czasopiśmie pomagają rozwijać zdolność motoryczne, kreatywność. Wspierają rozwój społeczny, fizyczny i emocjonalny. Wprowadzają w świat liter, liczb, kształtów i kolorów.
  • Kolorowe Teletubbisie przyciągają uwagę dziecka, które z zainteresowanie ogląda i słucha czytanych przez rodzica opowiadań. Laa-Laa, Tinky Winky, Po oraz Dipsy potrafią zachwycić malucha.
  • Dołączony do zestawu gadżet to wisienka na torcie. Dzieci uwielbiają takie prezenty. Do numeru pierwszego dołączona była Laa- Laa z łóżeczkiem. Synek od razu bawił się dołączona zabawką, opiekował się tym Teletubisiem i usypiał go. Ciekawe co będzie dołączone do kolejnego numeru?
  • Za kilka złotych możecie sprawić radość dziecku i mieć pewność, że po powrocie ze sklepu maluch będzie rozwijał swoje zdolności.

Moja starsza córka uwielbia tego typu gazetki z prezentem. Często jej kupuje czasopisma dla dzieci, ale młodszy synek do tej pory tylko przyglądał się gazetkom Hani. Brakowało takiego magazynu odpowiedniego  dla 3 2- 3 latka. Oliwier był bardzo dumny jak dostał swoją pierwszą gazetę 🙂 Z zainteresowaniem oglądał, słuchał i w skupieniu rozwiązywał zadania. Szczególnie warto kupić „Teletubbies” jeśli Wasze dziecko nie chce rysować. Może postacie z tej bajki sprawią, że maluch sięgnie po kredki. Tym bardziej, że w nagrodę otrzyma prezent 🙂 
Mój synek poleca 🙂 Szukajcie dwumiesięcznika „Teletubbies” w kioskach, bo od 28 czerwca jest dostępny pierwszy numer.
A Wasze dzieci lubią gazety? Macie ulubione czasopisma dla najmłodszych?