Wakacje to czas niezapomnianych przygód i wyjazdów. Szkoda byłoby, gdyby dzieci większość czasu spędziły przed komputerem, tabletem czy telewizorem. Jeśli brakuje Wam pomysłów jak zachęcić dziecko do różnych aktywności w te wakacje to mam dla Was niespodziankę 🙂 Przygotowałam ładną listę zadań na wakacje, którą możecie pobrać za darmo i wydrukować.

Przygotowana przeze mnie karta jest w formacie A4 i zawiera kilka zadań do wykonania, które warto zrealizować w te wakacje. Dodatkowo zawiera miejsce na zdjęcie np. z wakacyjnej podróży oraz rubrykę na jakąś pamiątkę z wakacji (podpisy, znalezione skarby, odcisk ust brudnych od lodów itp.).
Polecam Wam wydrukować ta kartę wakacyjnych przygód na grubszej kartce i dać ją swojemu dziecku. Na koniec wakacji może ją włożyć do pamiętnika lub pudełka ze swoimi pamiątkami.
POBIERZ TUTAJ kartę wakacyjnych przygód

Myślę, że każde dziecko z zapałem będzie chciało zrealizować punkty z listy. Dzięki takiej karcie to będą niezapomniane wakacje 🙂

Podzielcie się swoją opinią , czekamy na komentarze i polubienia na fan pagu jeśli pobraliście listę zadań z Kreatywnej dżungli.

Udanych wakacji :*