zwierzęta praca plastyczna dżungla

KREATYWNE ZWIERZĘTA Z PAPIEROWYCH TALERZYKÓW

3,2,1 Start…Ruszamy z kolejną edycją projektu Dziecko na warsztat. Mieliśmy już okazje uczestniczyć w poprzedniej odsłonie. Na blogu w zakładce Dziecko na warsztat znajdziecie nasze wszystkie archiwalne posty. Ta edycja będzie wyjątkowa ponieważ tematy każdego miesiąca łączy jedno hasło- tworzymy. Pierwszy, wrześniowy temat to papier.

Jako,że blog nazywa się Kreatywna dżungla to stworzyliśmy dżunglę z papierowego talerzyka. Nasza ekipa powiększyła się o gromadę zwierząt. Wybór mieszkańców dżungli należał do dzieci więc mamy tu ciekawe okazy. U nas spotkać możecie nawet gatunek wymarły…przecież w kreatywnej dżungli nie mogło zabraknąć dinozaura 😀

Wszystkie zwierzęta powstały z papierowych talerzyków. 

Zatem przygotujcie talerzyki, farbki, pędzelki i rozbudźcie wyobraźnie dziecka. Niech tworzy swojego lwa z groźną miną, a może z łagodnym uśmiechem? Efekt na pewno będzie wyjątkowy bo wszystko co stworzone przez rączki dziecka jest piękne 🙂 Prawda? Ja zawsze się zachwycam jak moje dzieciaczki wkładają całe swoje serce w to co robią. 
Twórczość podzieliliśmy na dwa etapy. Najpierw dzieci pomalowały talerzyki farbami, a dopiero po wyschnięciu dopracowały szczegóły zwierząt. Było więc malowanie, wycinanie, naklejanie, rysowanie i zabawa.

 

Poznajcie bliżej mieszkańców Kreatywnej dżungli

ryba

flaming

hipopotam

rekin

lew

tygrys

gepard

tygrys biały

małpa

wąż

dinozaur

Tworzenie z papierowych talerzyków to była wspaniała, kreatywna zabawa. 

Dzieciaki zachwycone więc warsztat należy do udanych 😀

A Wam jak się podoba kreatywna dżungla w papierowej wersji?
 Koniecznie daj nam znać i podziel się tym pomysłem z innymi -udostępnij 🙂

 Ciekawa jestem co inni stworzyli z papieru więc chętnie zajrzę na resztę blogów biorących udział w projekcie. Wy również możecie to zobaczyć. Wkrótce pojawi się mapa z listą blogów. A dziś wklejam logo projektu Dziecko na warsztat