Jeśli zastanawiacie się czy warto zamówić meble na wymiar do pokoju dziecięcego to przestańcie. Odpowiedź jest jedna – warto. W tym poście dowiecie się dlaczego. Pokażę Wam również, że meble dziecięce mogą być też miejscem zabaw i wspierać rozwój dzieci. Z dumą prezentuje Wam meble zaprojektowane i zrobione przez tatę Hani i Oliwiera. Jeśli planujecie urządzić pokój dziecka, marzycie o stylowym wnętrzu to polecam Wam firmę mojego męża. Zapraszam na fan page Meble Popławski,   gdzie możecie obejrzeć zrealizowane projekty i skontaktować się.  A teraz zobaczcie jak wyglądają wymarzone meble moich dzieci….

 

Nasz pokój dziecięcy jest bardzo mały, ma niespełna 8 m2. Po wstawieniu łóżka, stolika,mebli, zabawek pozostawała na prawdę znikoma ilość wolnej przestrzeni na zabawę. Zawsze nad tym ubolewałam. Drugim problemem było pomieszczenie wszystkich zabawek, klocków, samochodów,maskotek i artykułów plastycznych. Jednak Tata Hani i Oliwiera, zajmujący się wykonywaniem mebli na wymiar, stworzył idealny projekt mebli i rozwiązał wszystkie nasze dotychczasowe rozterki. Meble, które zrobił są dostosowane do potrzeb moich dzieci i wymiarów pokoju.

Zestaw idealnych mebli dziecięcych to:

 

Kreatywny domek

 

To ulubione miejsce zabaw moich dzieci. Taki domek jest bajecznym i niebanalnym wyposażeniem pokoju dziecięcego.  Każdy przecież w dzieciństwie marzył,żeby mieć swoją bazę. Takie swoje małe królestwo gdzie ograniczałby nas tylko wyobraźnia. Hania i Oliwier bawią się wspaniale wewnątrz swojego domu. W środku znajduje się szafeczka, jest oświetlenie i okienka.  Połączenie bieli i szarości bardzo mi się podoba. Domek to solidna i bezpieczna konstrukcja. Nawet ja mieszczę się w środku razem z moimi dziećmi. Całość prezentuje się znakomicie. Nasz mały pokój dziecięcy zyskał też bardzo potrzebną przestrzeń do zabawy.

Ścianka wspinaczkowa

wspiera niezwykle ważny rozwój motoryczny oraz zaspokaja potrzebę ruchu naszych dzieci. Wspiąć się do swojego domku to prawdziwa frajda dla moich małych odkrywców.

Zjeżdżalnia

 

 w pokoju dziecięcym to prawdziwy hit. Wszystkie dzieci uwielbiają zjeżdżać na ślizgawce, a moje mają ją nawet w swoim pokoiku 🙂

Łóżko na wymiar

 

 jest dostosowane do naszych potrzeb m.in. do wzrostu dziecka. Zależało mi, żeby łóżko miało pojemnik na pościel i ma 🙂 Łóżko znajduję się pod domkiem więc nie zajmuje dodatkowej powierzchni w naszym małym pokoju i zapewnia zaciszne miejsce do wypoczynku i snu. Dzięki zamontowanemu oświetleniu możemy czytać bajkę przed snem.

Szafa na wymiar

 

To moje wybawienie 🙂 Mąż zrobił szafę do sufitu, z dużą ilością pojemnych półek oraz szufladą. Wreszcie mamy gdzie włożyć wszystkie gry,książki, zabawki i artykuły plastyczne. O takiej szafie marzyłam. Łatwiej dba się o ład i porządek w pokoju dziecięcym.
 

Pojemnik na pluszaki ZOO

 

 jest zrobiony specjalnie dla ekipy Kreatywnej dżungli. Jeśli Wasze dzieci też mają dużo maskotek, ale nie mają  na nie miejsca to polecamy nasze ZOO. To wesoły i niebanalny pojemnik na zabawki. Łatwo wyjąć z niego ulubionego misia, a w pokoju dziecięcym prezentuje się świetnie.

 

Decydując się na zamówienie mebli na wymiar do pokoju dziecięcego macie pewność, że będą wykonane z trwałych materiałów. Będą dopasowane do wymiarów pokoju i do Waszych potrzeb. Każde dziecko jest inne, ma swoje zainteresowania itd. Dzięki meblom zaprojektowanym specjalnie dla niego możecie stworzyć swojemu dziecku na prawdę wyjątkowy pokój. Idealne dla Twojego dziecka miejsce do nauki,zabawy i wypoczynku.

 

 

Firma MEBLE POPŁAWSKI  wykonuje meble spełniające wymagania małych klientów i ich rodziców.Mój mąż wie jak ważny jest rozwój dzieci i zaspokojenie ich wszystkich potrzeb. Dlatego też postanowił połączyć swoją pasję do meblarstwa ze wspieraniem rozwoju dzieci i spełnianiem ich dziecięcych marzeń.